איך אפשר לקנות דברים מאמזון ולשלוח לישראל? מדריך - אני רק שאלה
<
0

תופעת קניית מוצרים מחו"ל לישראל דרך האינטרנט כבר הפכה לתופעה ממזמן. הבעייה היא שבאמזון - אחד האתרים הפופולריים והנפוצים ביותר לעשות זאת, לא שולחים מוצרים (מלבד ספרים ודיסקים) לישראל. אז איך בכל זאת אפשר לעשות זאת? על כך בטיפ הבא שרציתי לשתף אתכם.

באמזון רוצים לראות כתובת פיזית בארה"ב. ברגע שאין לכם אחת כזו, לא תוכלו לבצע את המשלוח לישראל. זאת אומרת תוכלו לרכשו את המוצר אבל לא לשלוח אותו לישראל. אבל מסתבר שישנם כמה אתרים ישראלים שמציעים פתרון לזה. האתרים האלו הם למעשה חברות משלוח גדולות שמחזיקות במחסנים גדולים בארה"ב עם כתובת מקומית והם מאפשרים לכם להזמין מאמזון כל מוצר שאתם רוצים ישירות לכתובת שהם יספקו לכם ואז לשלוח אותו אליכם לישראל באופן עצמאי.

כמובן שהשירות הזה הוא לא בחינם ותידרשו לשלם על כך עוד כמה שקלים. ולפעמים קצת הרבה מדי עד שהקנייה כבר לא תהיה משתלמת בכלל. כעיקרון מחיר המשלוח נובע ממשקל המוצר ומסוג המשלוח שאתם בוחרים (אווירי או ימי).

יש שני אתרים גדולים שמציעים משלוח מוצרים מאמזון לישראל - Buy America ו-Buy 2 USA. הראשון מציע למעשה גלישה בסוג של גרסה של אתר אמזון בעברית ולראות את כל המוצרים מעודכנים לפי מחירים בשקלים כולל דמי המשלוח. האתר השני מציע סרגל כלים מיוחד לדפדפן שאיתו אתם יכולים לגלוש באתר אמזון הבינלאומי ובעזרת סרגל הכלים לראות מחיר של כל מוצר כולל המשלוח.

הכתובות של האתרים:

www.buyamerica.co.il

www.usa.buy2.co.il

זהו. שיהיה בהצלחה ומקווה שעזרתי למישהו

חיפוש חופשי באתר

שאלות חמות

    ...