הסדרה החדשה של נטפליקס אמילי בפריז (Emily In Paris) עומדת להיות הגרסה הצרפתית של "סקס והעיר הגדולה" מי ישחק בסדרה? מה חושבים עליה המבקרים? וכל מה שצריך לדעת, בכתבה הבאה.

סדרת הקומדיה החדשה של נטפליקס אמילי בפריז (Emily In Paris) של יוצר הסדרה "סקס והעיר הגדולה" דרן סטאר (Darren Star), סומנה בידי רבים כסדרה שהולכת לכבוש את לב הצופים וכגרסה הפריזאית של "סקס והעיר הגדולה" שהתרחשה כידוע, בעיר ניו יורק. הסדרה תעלה בנטפליקס ב-2 באוקטובר 2020.

צפו בטריילר:

מדובר בקומדיה רומנטית אמריקאית בכיכובה של השחקנית לילי קולינס (Lily Collins) שכבר הספיקה לשחק בכמה סרטים וסדרות מצליחות כמו "עד העצם", "משפטו של טד בנדי" ועוד. לצידה של קולינס ישחקו שחקנים נוספים כמו אשלי פארק, פיליפן לראוה-פוליו, סמואל ארנלוד ואחרים.

היוצר דארן סטאר סיפר באחד הראיונות כי מדובר בהפקה מושקעת ביותר והיחס לצילומים ולהשקעה הייתה כהשקעה בסרט לכל דבר ועניין. הסדרה תכלול 10 פרקים בני 30 דקות לכל פרק.

עלילת הסדרה אמילי בפריז

הסדרה אמילי בפריז מספרת על נערה צעירה בשם אמילי קופר מארצות הברית שמגיעה לפריז כדי לעבוד בחברת שיווק צרפתית שזקוקה לפרספקטיבה אמריקאית. קופר מתסגלת לעיר החדשה ורוכשת לעצמה חברים חדשים.

ביקורת ופופולריות

הסדרה זוכה לפופולריות רבה ברשת ובין המבקרים המובילים ומסומנת כאחת ההצלחות העתידיות של נטפליקס. בהמשך, נציג כאן סקירת ביקורות על הסדרה, אז כדאי לבקר כאן בעתיד.