עולם היורה המפורסם של מייקל קרייטון וסטיבן ספילברג מגיע לראשונה גם לטלוויזיה בסדרת מצויירת חדשה בת 6 פרקים בנטפליקס שתיקרא "עולם היורה – מחנה הקרטיקון". הנה כל הפרטים על הסדרה החדשה.

חברת נטפליקס מעלה השבוע את הסדרה החדשה "עולם היורה – מחנה הקרטיקון" (Jurassic World Camp Cretaceous) שתהיה הסדרה הראשונה של סרטי הזיכיון המצליחים של עולם היורה מאז הסרט הראשון עלה ב- 1993.

צפו בטריילר של הסדרה עולם היורה בנטפליקס:

מדובר בסדרה מצויירת המתרחשת במקביל לאירועי הסרט הרביעי בסדרת עולם היורה. בעבר נעשו נסיונות רבים להעלות סדרה על עולם היורה, אך הנסיונות לא צלחו ורק שיתוף הפעולה של נטפליקס עם יוניברסל סטודיו הצליחו לבסוף במשימה והולידו את הסדרה הראשונה.

עולם היורה הסדרה – עלילה

עלילת הסדרה עולם היורה תתרחש כאמור במקביל לאירועי הסרט הרביעי ותספר על 6 צעירים המגיעים למחנה הרפתקאות קיץ חדשני וטכנולוגי באיסלה נובלר. הצעירים מתרחקים מהאיזור הבטוח של המחנה ונתקלים מול אתגר רציני כשאחד הדינוזאורים ההבירידים והקטלניים ביותר, משתחרר מהמתחם הסגור ומאיים על חייהם ועל חייהם של כל באי הפארק.

עולם היורה בנטפליקס – מדובבים ומשתתפים

מדובר בהפקה מושקעת ביותר שמאחוריה עומדים מפיקים ידועים כמו סטיבן ספילברג, קולין טרוורו ואחרים. בין השחקנים המדובבים בתפקידים הראשיים בסדרה: ג'נה אורטגה, פול-מיקל ויליאמס, ריאן פוטר, רייני רודריגז, שון גיאמברון וג'מילה ג'מיל.

ביקורת ופופולריות

הסדרה זוכה לרמת פופולריות גבוהה במיוחד. הסדרה כבר זכתה בכמה ביקורות של מבקרים מקצועיים ברשת וניתן למצוא רשימה של כולן בעמוד הבא. לאחר שהסדרה תעלה, נציג סקירה של ביקורות של מבקרים ישראלים.