כל מה שרציתם לדעת על הסדרה המדוברת "מי מתגורר באחוזת בליי" של נטפליקס – תאריך שידור, עלילה, שחקנים, ביקורות ועוד. כנסו לכתבה לכל הפרטים.

הסדרה מי מתגורר באחוזת בליי של נטפליקס (The Haunting of Bly Manor) היא סדרה אמריקאית חדשה של הרשת המצליחה, שתעלה בישראל ובעולם ב-9 באוקטובר 2020. זוהי למעשה סדרת המשך (חלק שני מתוך אנתלוגיה) לסדרה המצליחה של הרשת "מי מתגורר בבית היל" שהפכה למצליחה ביותר ברחבי העולם.

צפו בטריילר של הסדרה מי מתגורר באחוזת בליי של נטפליקס:

מדובר בסדרת מתח אימה עם נגיעות של דרמה משפחתית שבוימה ע"י היוצר והבימאי מייק פלנגן (Mike Flanagan) ומבוססת קלות על הנובל "טבעת החנק" של הסופר הנרי ג'יימס. כאמור, זאת סדרת המשך לחלק הראשון באנתולוגיה – מי מתגורר בבית היל, אך העלילה תהיה חדשה ולא קשורה לעלילה של החלק הראשון (עם בכל זאת כמה אזכורים קטנים).

עלילת הסדרה מי מתגורר באחוזת בליי בנטפליקס

הסדרה החדשה תספר על אומנת בשם דני קלייטון, שנשכרת ע"י אדם אמיד לשמור על שני אחייניו באחוזה הכפרית שלו שנקראת אחוזת בליי, שם היא מתחילה לראות מחזות שממשיכות לרדוף את המקום.

מה משתתף בסדרה?

את התפקידים הראשיים בסדרה משחקים השחקנית ויקטוריה פדרטי (ששיחקה בסדרת הקודמת) שתשחק את דמותה של שני קלייטון, אוליבר ג'קסון כהן (שגם הוא שיחק בסדרה הקודמת) יגלם את דמותו של פיטר קווינט והשחקן הנרי תומאס יגלם את דמותו של הנרי וינגרייב. שחקנים נוספים שייקחו חלק בסדרה הם קייט סיגל, ט'ניה מילר, קתרין פרקר, רהול קולי, בנג'מין אוון איינסוורת', אמלי סמית' ואמיליה איב.

ביקורת ורמת התעניינות

מדובר בסדרה מדוברת ביותר שצפויה להפוך למצליחה ביותר. נמשיך לעדכן כאן עם סקירת ביקורות מורחבת כשהסדרה תעלה לאוויר בחודש הבא.