עומר חזן, עדן מאירי, טל מוסרי ועוד קאסט ארוך ומסקרן, ישתתפו בסדרה החדשה והמדוברת של הוט "זיגי" שתעלה בנובמבר 2020. אז מי השחקנים שישתתפו ועל מה העלילה? הנה כל הפרטים.

אחת מסדרות הנוער היותר מדוברות בתקופה האחרונה היא הסדרה זיגי שתעלה בהוט בערוץ טינ-ניק בסוף השנה, כל הנראה בנובמבר 2020, ותציג סוללת שחקנים ידועה ומכובדת עם שמות כמו עומר חזן, אלין כהן ואפילו מירי בוהדנה ואילנית לוי.

צפו במסיבת הפתיחה לצילומי הסדרה זיגי בהוט:

אחת הסיבות לדיבורים סביב הסדרה זיגי, היא החיבור עם פסטיגל 2020, שאם אכן יעלה על הבמות בחנוכה 2020 הקרוב, יציג שיתוף פעולה עם כוכבי הסדרה. כך לפחות לפי חרושת השמועות שרצה ברשת.

הסדרה זיגי – שחקנים

רשימת השחקנים המלאה שתקח חלק בסדרה זיגי כוללת שחקנים וותיקים ומוכרים לצד כוכבים אחרים כמו הזמר הצעיר עדן מאירי למשל, שנמצאים בתחילת דרכם בעולם המשחק.

להלן הרשימה המלאה של השחקנים שייקחו ככל הנראה חלק בסדרה זיגי: עומר חזן, עדן מאירי, טל מוסרי, שירלי לוי, אמיתי הרמן, קווין רובין, אלין כהן, שירה לוי, אוראל צברי, שיר זוארץ, מוריס כהן, אנחל בונני, גלית גיאת, סנדרה שדה וגם מירי בוהדנה, אילנית לוי ואלירז שדה.

עלילת הסדרה זיגי

הסדרה זיגי תתרחש במושב אליו מגיע גיבור הסדרה דורי ארזי (אמיתי הרמן) בן ה-16 יחד עם משפחתו ואחותו התאומה תמוז. בניגוד לאחותו שזוכה להשלתב מהר ולצבור חברים, דורי סובל ממחלת עור שמבליטה אותו על פני השאר ומקשה עליו להשתלב בחברה.

כדי להתגבר על הקושי, דורי, שניחן בכשרון מוזיקלי מצוין, מחביא את עצמו סביב מסכה ובונה דמות מסתורית בשם זיגי שהופכת אותו לכוכב חדש ומצליח.