סשה ברון כהן, אדי רדמיין ומייקל קיטון הם רק חלק קטן מסוללה של שחקנים איכותיים המשתתפים בסרט החדש שיעלה בנטפליקס "משפט השבעה משיקגו" (The Trial of The Chicago 7). הנה כל הפרטים על הסרט.

אחד הסרטים המדוברים ביותר של נטפליקס "משפט השבעה משיקגו" (The Trial of The Chicago 7), מגיע לצפייה בנטפליקס ישראל ובשאר העולם ב-16 באוקטובר 2020. מדובר בסרט מושקע ועטור כוכבים של אהרון סורקין (Aaron Sorkin), שהיה אמור לצאת למסכי הקולנוע, אך בעקבות הקורונה, הופץ בסופו של דבר ישירות לטלוויזיה ע"י נטפליקס.

צפו בטריילר לסרט משפט השבעה משיקגו בנטפליקס:

הסרט עוסק בסיפורם האמיתי של שבעה מפגינים משנות ה-60 שהפגינו בשיקגו ארצות הברית נגד מלחמת ויאטנם. השבעה הואשמו בקשירת קשר ובהסתה והסרט מביא את הסיפור במלואו.

הסרט מציג קאסט איכותי של שחקני קולנוע מהשורה הראשונה כשבתפקידים הראשיים תוכלו למצוא את סשה ברון כהן, אדי רדמיין ועבדול מאטין ג'רמי. גם מייקל קיטון, גוז'ף גורדון לוויט ואחרים משתתפים.

רשימת השחקנים בסרט משפט השבעה משיקגו

רשימת השחקנים בסרט המדובר, כוללת את סשה ברון כהן, אדי רדמיין, יאיא עבדול-מאטין, ג׳רמי סטרונג, מארק רילנס, ג׳וזף גורדון-לוויט, מייקל קיטון, פרנק לנג׳לה, ג׳ון קרול לינץ׳ ואלכס שארפ.

משפט השבעה משיקגו ביקורת

הסרט יגיע כאמור לנטפליקס בתפוצה עולמית כולל ישראל, רק ב-16 באוקטובר 2020, ולכן אין כרגע עדיין ביקורות גולשים או מבקרים. לאחר שהסרט ישודר, נציג כאן סקירת ביקורות של המבקרים המובילים ברשת.